Zapraszamy do sklepu
https://www.sklepsaturn.pl/
P.H.U.SATURN CHOMKA KRZYSZTOF
OPOLSKA 29A
46-070 OSINY
tel. +48 77 4646029

 

Wzmacniacz budynkowy Telkom-Telmor WMX-822 1G

Kategorie > Instalacja TV / SAT > Wzmacniacze antenowe > Budynkowe
main main
Kod: 01885
Producent: Telkom-Telmor
main
Cena brutto: 429,00 zł
Cena netto: 348,78 zł

Wzmacniacze WMX-822-1G to nowa seria dobrze znanych urządzeń. Zapewniają wysokie wzmocnienie sięgające 34dB, zachowując przy tym możliwie najwyższą jakość przenoszonych sygnałów cyfrowych. 
Urządzenie z powodzeniem może być stosowane przez operatorów usług telewizyjnych jak i w przez pojedyncze domostwa, w których będzie służył jako źródło sygnału dla domowej instalacji RTV. Wraz z nową wersją wzmacniaczy WMX zadbaliśmy o wyższą jakość komponentów i większą trwałość. 

Główne cechy:

  • Pasmo pracy - 47..1002MHz
  • Wzmocnienie - 33,5dB
  • Wysoki maksymalny poziom wyjściowy - 121dBµV (wg. EN 60728-5)
  • Regulacja poziomu wyjściowego oraz nachylenia
  • Zasilany lokalne - wbudowany zasilacz
  • Odporny na przepięcia
  • Wysoka jakość, niskie szumy wtrąceniowe <7dB