Kabel MDIC Solarix 2f 9/125 Eca czarny SXKO-MDIC-2-OS-LSOH-BK

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 09547
  • Producent: Solarix
  • Dostępność: Brak Brak
    Czas realizacji:
  • metr
  • Cena netto: 0,60 zł / metr 0,74 zł / metr
  • Niedostępny

Światłowodowy płaski kabel drop Solarix SXKO-MDIC-OSLSOH o klasie reakcji na ogień Eca to kabel do zastosowań wewnętrznych. Kabel jest idealny do instalacji FTTH. Pojedyncza zewnętrzna powłoka kabla światłowodowego jest typu LSOH, a więc w przypadku pożaru jest mało dymiąca i nie zawiera halogenów w przypadku zapłonu. Kabel posiada wzmocnienie w postaci dwóch prentów FRP po bokach kabla a same włókna są ułożone pomiędzy tymi prętami dzięki czemu są wystarczająco chronione. Włókna dzięki konstrukcji kabla są łatwo dostępne bez konieczności stosowania narzędzi. Kabel jest w pełni dielektryczny.
Wykonany w oparciu o włókno G.657.A1. Kabel dostarczany jest na specjalnej szpuli wewnątrz kartonu, która umożliwa łatwe odwijanie kabla.

Typ kabla: mdic
Typ włókna: 9/125 µm
Reakcja na ogień, powłoka: Eca LSOH
Typ kabla według ochrony wtórnej: bez żelu
Temperatura transportowania: -20 °C do +70 °C
Temperatura instalacji: -5°C do +60°C
Temperatura przechowywania: -20 °C do +70 °C
Specyfikacja włókna: G657.A1
Tłumienie dla 1310nm: 0.4 dB/km
Tłumienie dla 1550nm: 0.3 dB/km
Średnica kabla: 3.0 x 2.0 mm
Waga kabla (kg/km): 8 kg/km
Krótkotrwała odpornośc na rozciąganie: 100N
Krótkotrwała odpornośc na zgniatanie: 1000N/100mm
Minimalny promień gięcia (krótkotrwale): 10D
Minimalny promień gięcia (długotrwale): 20D