Światłowód jednomodowy DUPLEX G.657, 1m

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 05506s
  • Producent: Telkom-Telmor
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • Cena netto: 1,63 zł 2,00 zł
Kabel światłowodowy, jednomodowy DUPLEX

Podana cena jest za 1mb światłowodu.

Wysokiej klasy przewód światłowodowy wyprodukowany w Europie. Konstrukcja typu DUPLEX z włóknem G.657 A1, jest dedykowana do zastosowań w budynkach wielorodzinnych. Standard G.657 A1, sprawia, że kabel ma obniżony minimalny promień gięcia. Każda rolka kabla jest poddawana szczegółowej kontroli technicznej, co gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości.

Przewód spełnia warunki zawarte w Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 6.11.2012 zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Cechy produktu:

  • duplex,
  • standard G.657 A1,
  • grubość włókna 2mm,
  • zachowanie parametrów min. 30lat,
  • konfekcjonowanie w rolkach 1000m.
Parametry techniczne:

Konstrukcja kabla
  • Typ włókna: jednomodowy
  • Typ kabla: duplex
  • Płaszscz: FR-LSZH żółty
  • Grubość płaszcza: 0,37mm
  • Średnica kabla: 2x 4,49mm
  • Włókno: G.657 A1
Tłumienie
  • Okno 1310nm: 0,342 dB/km
  • Okno 1550nm: 0,213 dB/km
Parametry fizyczne
  • Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie: 200 N
  • Minimalny promień gięcia: 15x średnica kabla
  • Masa: 20 kg/km

Rys. Przekrój kabla