Telewizor 19" LED Opticum RED HD Ready LE-19T30921
  • szt.
    Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue
Zamówienia telefoniczne:
Zamówienia mailowe:
sklepsaturn@sklepsaturn.pl
Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Opticum LE-19T30921 to kompaktowy telewizor LED o przekątnej 19”, zaprojektowany z myślą o zastosowaniach domowych oraz profesjonalnych (np. hotele, pensjonaty, kampery, kuchnie, pokoje dziecięce). Dzięki niewielkim wymiarom doskonale sprawdza się w ograniczonej przestrzeni, oferując jednocześnie funkcjonalność typową dla większych modeli.
W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania wraz z bateriami.
Specyfikacja techniczna
Wyświetlacz:
  • Przekątna: 19” LED
  • Rozdzielczość maksymalna: 1366 × 768 px (HD Ready)
  • Format obrazu: 16:9
  • Obsługiwane proporcje: 16:9, 4:3, Zoom1, Zoom2, Auto
  • Jasność: 200 cd/m² (±10%)
  • Kontrast: 200:1
  • Liczba kolorów: 16,7 mln
  • Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
  • Czas reakcji matrycy: 14 ms
Tuner:
  • Głowica combo: DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2
Energia:
  • Maksymalne zużycie energii: < 36 W
  • Zużycie energii w trybie czuwania: < 0,5 W
Pozostałe:
  • Slot CI+
  • Obsługa systemu SCR (EN 50494 – One Cable Solution)
  • Panel sterowania na tylnej obudowie
    • POWER, INPUT, MENU, CH+, CH-, VOL+, VOL-
Specyfikacja programowa:
  • Tryb hotelowy
  • Elektroniczny przewodnik po programach (EPG)
  • Teletekst (w tym dla niesłyszących)
  • Obsługa napisów
  • Funkcja PVR (nagrywanie na USB)
  • TimeShift (pauza i cofanie transmisji na żywo)
  • Odtwarzacz multimedialny przez USB (zdjęcia, muzyka, wideo)
  • EasyFind – uproszczone wyszukiwanie kanałów
  • Timer włączania/wyłączania
  • Timer snu
  • Kontrola rodzicielska
  • Menu wielojęzyczne: PL, EN, DE, FR, HU, RU, IT, ES, PT, DK, CZ, SK, GR
Dostępne złącza:
Wejścia wideo i sygnałowe
  • 1 × HDMI
  • 1 × VGA (PC / RGB)
  • 1 × Mini-YPbPr
  • 1 × AV-in (LINE)
Wejścia antenowe
  • 1 × F (DVB-S2 – satelita)
  • 1 × IEC female (DVB-T2 / DVB-C)
Audio
  • 1 × PC Audio
  • 1 × Coaxial Audio (cyfrowe)
  • 1 × wyjście słuchawkowe
USB i rozszerzenia
  • 2 × USB 2.0
  • 1 × Slot CI+ (moduł CAM)
Wymiary i VESA
  • Wymiar bez podstawy: (szer.) 435 mm x (wys.) 260 mm x (grub.) 76 mm
  • Standard montażu ściennego: VESA 100 × 100 mm
  • Format ekranu: 16:9
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Przekątna ekranu: 19"