Adapter optyczny SC/APC, SM SIMPLEX

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 12152
  • Dostępność: Dostępny Dostępny

  • Historia ceny
  • Czas realizacji:
  • szt.
  • Cena netto: 2,85 zł / szt. 3,50 zł / szt.

Adaptor światłowodowy SC/APC jednomodowy SM (singlemode), simplex (pojedyńczy), służy do połączenia mechanicznego dwóch par jednomodowych włókien światłowodowych, zakończonych złączami SC/UPC. Zawierają tuleję połączeniową dzięki czemu połączenie dwóch złącz jest trwałe i stabilne.
Dzięki otworom adapter można zamontować do płyty czołowej jak również w przełącznicy oraz gniazdach abonenckich.

Adaptory są wykorzystywane do połączenia dwóch złącz światłowodowych np. pigtailu z patchcordem w przełącznicy światłowodowej lub przy połączeniu dwóch patchcordów tworząc przedłużenie. Najczęściej wykorzystywany w przełącznicach, mufach, panelach, gniazdach optycznych.

Właściwości:

  • Duża wytrzymałość
  • Zaślepki zabezpieczające przezroczyste
  • Typ obudowy: plastik
  • Temp. pracy: od -40 do +80°C
  • Kolor: zielony
  • Straty wtrąceniowe IL: typ. 0.15dB, max 0.3dB