Pigtail SC/APC, SM, 9/125, włókno G652D, 2m

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 05903
  • Dostępność: Dostępny Dostępny

  • Historia ceny
  • Czas realizacji:
  • szt.
  • Cena netto: 15,45 zł / szt. 19,00 zł / szt.

Światłowód jednomodowy o średnicy 0,9mm i długości 2m, jednostronnie zakończony złączem typu SC/APC. Przeznaczony do przyłączania kabli dystrybucyjnych w przełącznicach.