Kabel światłowodowy SOLARIX SXKO-DAC-2-OS-PP DAC 2f OS PP Fca, zewnętrzny

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 12556
  • Producent: Solarix
  • Dostępność: Dostępny Dostępny

  • Historia ceny
  • Czas realizacji:
  • m
  • Cena netto: 1,59 zł / m 1,95 zł / m

Kabel światłowodowy DAC Solarix SXKO-DAC-OS-LSOH z klasą reakcji na ogień Fca nadaje się do zastosowania na zewnątrz i bezpośredniego zakopania w ziemi. Powłoka kabla wykonana jest z polipropylenu (PP) co sprawia, że posiada bardzo dobre właściwości chemicznie i mechanicznie. Włókna kabla są umieszczone w centralnej tubie z żelem, który chroni je przed wnikaniem wody wzdłużnym. Powłoka kabla ma charakterystyczny pomarańczowy kolor do bezpośredniego zakopania w ziemi. Kabel zawiera dwa elementy pręty FRP, zwiększające odporność mechaniczną przez co może być również wykorzystany do wdmuchiwania. Światłowód nie zawiera elementów metalowych i jest w pełni dielektryczny. Włókna są typu G.657.A1 i są w pełni kompatybilne z G.652.D.

Typ kabla: DAC
Typ włókna: 9/125 µm
Reakcja na ogień, powłoka: Fca PP
Typ ochrony wtórnej: luźna tuba
Typ kabla według ochrony wtórnej: żel
Typ ze względu na ilość tub: CLT
Temperatura transportowania: -30 °C do +60 °C
Temperatura instalacji: -20 °C do +50 °C
Temperatura przechowywania: -30 °C do +60 °C
Specyfikacja włókna: G657.A1
Tłumienie dla 1310nm: 0.35 dB/km
Tłumienie dla 1550nm: 0.25 dB/km
Średnica kabla: 5.8mm
Waga kabla (kg/km): 26 kg/km
Krótkotrwała odpornośc na rozciąganie: 1200N
Krótkotrwała odpornośc na zgniatanie: 3000N/100mm
Minimalny promień gięcia (krótkotrwale): 10x D kabla
Minimalny promień gięcia (długotrwale): 20x D kabla