Optyka i światłowody

Elementy optyczne do budowy instalacji światłowodowej. Znajdują się tu zarówno kable światłowodowe jak i konwertery optyczne czy elementy pasywne.

Adapter beczka światłowodowa FC/UPC Simplex

Adapter beczka światłowodowa FC/UPC Simplex

DostępnyDostępny
Adapter światłowodowy FC/UPC duplex, jednomodowy. Adapter umożliwiający połączenie dwóch podwójnych (duplex) patchcordów jednomodowych (SM)...
brutto: 9,00 zł / szt.
(netto: 7,32 zł / szt.)
Adapter optyczny SC/APC, SM SIMPLEX

Adapter optyczny SC/APC, SM SIMPLEX

DostępnyDostępny
Adaptor światłowodowy SC/APC jednomodowy SM (singlemode), simplex (pojedyńczy), służy do połączenia mechanicznego dwóch par jednomodowych wł...
brutto: 3,50 zł / szt.
(netto: 2,85 zł / szt.)
Adapter światłowodowy SC/APC, jednomodowy, simplex, ECO

Adapter światłowodowy SC/APC, jednomodowy, simplex, ECO

DostępnyDostępny
Adapter światłowodowy (łącznik) jest przeznaczony do łączenia dwóch jednomodowych włókien światłowodowych, zakończonych złączami SC/APC. ...
brutto: 2,00 zł / szt.
(netto: 1,63 zł / szt.)
Adapter światłowodowy SC/UPC duplex, jednomodowy

Adapter światłowodowy SC/UPC duplex, jednomodowy

DostępnyDostępny
Adapter umożliwiający połączenie dwóch podwójnych (duplex) patchcordów jednomodowych (SM) ze złączami SC/PC.Wykonany z wytrzymałego tworzywa...
brutto: 6,00 zł / szt.
(netto: 4,88 zł / szt.)
Adapter światłowodowy SC/UPC simplex, jednomodowy

Adapter światłowodowy SC/UPC simplex, jednomodowy

DostępnyDostępny
Adapter umożliwiający połączenie dwóch pojedynczych (simplex) patchcordów jednomodowych (SM) ze złączami SC/PC.Wykonany z wytrzymałego tworz...
brutto: 2,50 zł / szt.
(netto: 2,03 zł / szt.)
Adapter światłowodowy SM SC/APC Duplex

Adapter światłowodowy SM SC/APC Duplex

DostępnyDostępny
ADAPTER ŚWIATŁOWODOWY SM SC/APC DUPLEX   Adapter pozwala na łączenie pary włókien światłowodowych zakończonych wtykami. ...
brutto: 6,00 zł / szt.
(netto: 4,88 zł / szt.)
Alkohol izopropylowy Kontakt IPA Plus 1L

Alkohol izopropylowy Kontakt IPA Plus 1L

DostępnyDostępny
Alkohol izopropylowy jest stosowany do czyszczenia wszystkich elementów optycznych. Bezpiecznie usuwa zanieczyszczenia z ich delikatnych pow...
brutto: 37,00 zł / szt.
(netto: 30,08 zł / szt.)
Alkohol izopropylowy Kontakt IPA Plus 600ml w aerozolu

Alkohol izopropylowy Kontakt IPA Plus 600ml w aerozolu

DostępnyDostępny
Alkohol izopropylowy jest stosowany do czyszczenia wszystkich elementów optycznych. Bezpiecznie usuwa zanieczyszczenia z ich delikatnych pow...
brutto: 30,00 zł / szt.
(netto: 24,39 zł / szt.)
Chusteczki bezpyłowe KIMWIPES EX-L 280szt.

Chusteczki bezpyłowe KIMWIPES EX-L 280szt.

DostępnyDostępny
Chusteczki bezpyłowe KIMWIPES EX-L KIMWIPES EX-L są idealne do czyszczenia delikatnych powierzchni, takich jak szkło, lustra, ekrany i inne...
brutto: 29,00 zł / szt.
(netto: 23,58 zł / szt.)
Gniazdo FTTH 2xSC simplex / 2xLC duplex

Gniazdo FTTH 2xSC simplex / 2xLC duplex

DostępnyDostępny
Puszka abonencka FTTH Base Link BL-FTTH-2CIN jest przeznaczona do użytku wewnątrzbudynkowego. Pozwala na zakańczanie włókien światłowod...
brutto: 7,50 zł / szt.
(netto: 6,10 zł / szt.)
Gniazdo optyczne FTTH 2F, BOX-2C

Gniazdo optyczne FTTH 2F, BOX-2C

DostępnyDostępny
Gniazdo światłowodowe FTTH BOX-2C  Gniazdo światłowodowe BOX-2C jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania u klientów końcowy...
brutto: 5,00 zł / szt.
(netto: 4,07 zł / szt.)
Kabel MDIC Solarix 2f 9/125 Eca czarny SXKO-MDIC-2-OS-LSOH-BK

Kabel MDIC Solarix 2f 9/125 Eca czarny SXKO-MDIC-2-OS-LSOH-BK

DostępnyDostępny
Światłowodowy płaski kabel drop Solarix SXKO-MDIC-OSLSOH o klasie reakcji na ogień Eca to kabel do zastosowań wewnętrznych. Kabel jest ide...
brutto: 1,09 zł / metr
(netto: 0,89 zł / metr)
Kabel optyczny / światłowód FTTH 2J PŁASKI CZARNY

Kabel optyczny / światłowód FTTH 2J PŁASKI CZARNY

DostępnyDostępny
Kabel optyczny/ światłowód FTTH 2J PŁASKI CZARNY G.652D Kabel światłowodowy FTTH 2J to lekki, płaski przewód przeznaczony do instalacji w...
brutto: 1 000,00 zł / km
(netto: 813,01 zł / km)
Kabel światłowodowy DROP1000 Solarix 2f 9/125 3,5 mm SXKO-DROP-2-OS-LSOH

Kabel światłowodowy DROP1000 Solarix 2f 9/125 3,5 mm SXKO-DROP-2-OS-LSOH

DostępnyDostępny
Kabel światłowodowy Solarix SXKO-DROP-2-OS-LSOH klasa reakcji na ogień Eca nadaje się do instalacji zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznyc...
brutto: 2,19 zł / metr
(netto: 1,78 zł / metr)
Kabel światłowodowy DROP1000 Solarix 2f 9/125 3,5 mm SXKO-DROP-2-OS-LSOH 500m

Kabel światłowodowy DROP1000 Solarix 2f 9/125 3,5 mm SXKO-DROP-2-OS-LSOH 500m

DostępnyDostępny
Kabel światłowodowy Solarix SXKO-DROP-2-OS-LSOH klasa reakcji na ogień Eca nadaje się do instalacji zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznyc...
brutto: 1,59 zł / metr
(netto: 1,29 zł / metr)
Kabel światłowodowy SOLARIX SXKO-DAC-2-OS-PP DAC 2f OS PP Fca, zewnętrzny

Kabel światłowodowy SOLARIX SXKO-DAC-2-OS-PP DAC 2f OS PP Fca, zewnętrzny

DostępnyDostępny
Kabel światłowodowy DAC Solarix SXKO-DAC-OS-LSOH z klasą reakcji na ogień Fca nadaje się do zastosowania na zewnątrz i bezpośredniego zako...
brutto: 1,65 zł / m
(netto: 1,34 zł / m)
Kaseta światłowodowa z pokrywą na 12 spawów

Kaseta światłowodowa z pokrywą na 12 spawów

DostępnyDostępny
Kaseta światłowodowa z pokrywą z uchwytami na 12 spawów. Kaseta do układania 12 standardowych osłonek spawów.
brutto: 12,00 zł / szt.
(netto: 9,76 zł / szt.)
Kaseta światłowodowa z pokrywą na 24 spawy

Kaseta światłowodowa z pokrywą na 24 spawy

DostępnyDostępny
Kaseta światłowodowa z pokrywą z uchwytami na 24 spawy. Uchwyty przeznaczone do montażu spawów w osłonkach aluminiowych (ANT) oraz cienkich ...
brutto: 12,00 zł / szt.
(netto: 9,76 zł / szt.)
KIT Triax OTX 1310 - konwerter WIDEBAND + nadajnik 7dBm z zasilaczem

KIT Triax OTX 1310 - konwerter WIDEBAND + nadajnik 7dBm z zasilaczem

Na zamówienieNa zamówienie
KIT Triax OTX 1310 Nadajnik światłowodowy OTX 1310 SAT jest podstawowym elementem zestawu z konwerterem  szerokopasmowym TWB 40. Ten ze...
brutto: 1 390,00 zł / szt.
(netto: 1 130,08 zł / szt.)
Konwerter 1x wideo na światłowód SM WO-1V1DS

Konwerter 1x wideo na światłowód SM WO-1V1DS

DostępnyDostępny
Konwerter 1x wideo + 1x kanał danych mini SM(WO-1V1DS)Zestaw WAVE OPTICS WO-1V1DS pozwala na transmisjejednego kanału wideo 8-bit i jednego ...
brutto: 599,00 zł / szt.
(netto: 486,99 zł / szt.)